Gujarat'taki kardeşler, kız kardeşler ve ebeveynlerin hepsi Corona'dan etkileniyor
Pakistan'ın Pencap eyaletinin Gujarat ilçesi, korona vakası sayısının 91'e ulaştığı hasta sayısı açısından ilin ikinci long measure yüksek bölgesidir.
 Şimdiye kadar testlerle teşhis edilen hastalar arasında Aziz Bhatti martyr Hastanesi'nde beş doktor ve iki personel hemşiresi ve bir sürücü DE dahil olmak üzere hastaları tedavi eden bir doktor bulunmaktadır.
 Ek olarak, aynı kardeşten üç kardeş, iki eş, bir kız ve bir kuzen olmak üzere yedi kişiye aynı anda virüs teşhisi konuldu.
 Aziz Bhatti martyr Hastanesi verilerine göre, bir cake ve iki cake, bir cake oğul, iki cake kız, iki Sigi kız kardeş, üç çift kardeş ve üç Karaçi Tablighi Jamaat'tan ve üçü Haripur'dan. Pozitif check
check nedeniyle bir kişi DE hastaneye yatırılır.
 İran'dan Corona virüsü teşhisi konan ziyaretçi sayısı altıdır. Altı aylık ve ten yaşındaki bir kız prosecutor prosecuting attorneyhil olmak üzere fourteen fourteen da Corona'dan etkilendi.
 Urduca News ile konuşan MS Aziz Bhatti martyr Hastanesi'nden Dr. Abid Ghauri, "Gujarat'tan variety fifty hastadan 45'i farklı ülkelerden, özellikle İtalya ve İspanya'dan geldi." Bundan sonra postayla hastalar görünmeye başladı. '
 “İnsanlar bu ülkelerin bozulmasını gördüklerinde buraya geldiler” dedi. Yerel olarak etkilenen insan sayısı çok az, kesinlikle bu insanlarla bir şekilde temas edecekler. '
 Aziz Bhatti martyr Hastanesine başvuran hastaların seyahat öyküsü İspanya'dan seventeen, Dubai'den yedi, İran'dan altı, İtalya'dan beş, İtalya'dan üç, Fransa ve Yunanistan'dan iki ziyaretçinin Belçika olduğunu gösteriyor. Ummanlı bir hasta Pakistan'a geldi.
 Onlar aracılığıyla virüs twenty two kişiye iletildi ve raporları olumluydu, nine yerlinin DE görünüşe göre kimseyle teması olmayan korona virüsü vardı.
 Yaş olarak, Gujarat bölgesi twenty one ile thirty yaşları arasında long measure fazla nüfusa sahiptir.
 Hastane istatistiklerine göre, virüs bulaşmış ikinci long measure fazla kişi sayısı thirty one ila forty yaşları arasındadır ve sayı 21'dir.

 Altı ay ve ten yaşındaki bir kız prosecutor dahil olmak üzere 41-50 yaşları arasındaki dokuz kişiye Corona virüsü DE bulaştı. 50-60 yaş arası yedi kişiye ve 61-70 yaşına korona virüsü teşhisi konmuştur.

No comments:

Post a comment

Watch "Sena Ki Jalan\Hath Paon Ki Jalan\Maida Ki Jalan Ka ilaj\P

https://youtu.be/lWG22FC6-po